Ігри

ДЛЯ ВСІХ І КОЖНОГО

Скільки людей – стільки смаків. При виборі ігор це твердження актуальне як ніколи. Хтось любить класичні фруктові ігри, хтось – популярні зараз відеослоти, а комусь до смаку оригінальні брендовані забавки.

У нас Ви знайдете все це і навіть більше. Різноманіття та якість наших ігор вражає завдяки співпраці з визнаними у всьому світі компаніями розробниками.

Насамперед, це Novomatic – компанія-легенда у світі гральної індустрії. У її активі безліч ігор з величезною кількістю стилів, концепцій та сюжетів, які забезпечать вибухові емоції від процесу найвибагливішим гравцям. А привабливі бонуси, захоплюючі звуки й динамічна графіка роблять їх надзвичайно популярними.

А також компанія Gambee, ігри якої просто відключають гравців від зовнішнього світу. Занурення у віртуальну реальність відбувається за допомогою виняткової графіки, потужного звуку та 43-х дюймового екрану! Комфортно облаштовані гральні місця допомагають гравцям годинами отримувати насолоду, а вибір ігор просто надзвичайний.

Крім класичних гральних автоматів у нашому залі є космічна рулетка на вісім посадкових місць. А поруч, в окремому приміщенні, знаходиться клуб спортивного покеру «BRATISLAVA».

контактна інформація
додаткова інформація

Приймати участь в азартних іграх можуть особи, які досягли 21-річного віку та не перебувають у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

Вхід до залу гральних автоматів можливий лише після проходження процедури ідентифікації та верифікації.

відповідальна гра

Грайте безпечно та відповідально, саме так можна отримати задоволення від азартної гри.

Якщо ви відчуваєте, що вам або вашим близьким потрібна допомога, інформація чи порада про відповідальну гру, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію 0 (800) 50 51 51.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів від 02.08.2021 та від 14.12.2021
Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про видачу ліцензії № 460 від 29.07.2021 та № 810 від 06.12.2021

2023 © 4444. Всі права захищені