Відповідальна гра

Грати відповідально

Відповідальна гра – базовий принцип організації та проведення азартних ігор, що передбачає здійснення організаторами азартних ігор заходів до попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.

Більшість людей грають в азартні ігри, аби весело та із задоволенням провести свій вільний час. Однак деякі люди розглядають участь в азартних іграх як спосіб заробітку, витрачають більше, ніж можуть собі дозволити, чи використовують азартні ігри, щоб відволіктися від повсякденних проблем. Грати потрібно безпечно, саме так можна отримати задоволення від азартної гри.

Азартна гра – це гра, в ході якої ви ризикуєте грошима або їх еквівалентом, щоб виграти гроші або приз. Результат азартної гри повністю залежить від шансу (випадковості), тож ви можете піти з меншою сумою, ніж та, з якою ви прийшли або на яку розраховували, чи взагалі ні з чим.

Багатьом людям подобається приймати участь в азартних іграх. Самі азартні ігри не є чимось поганим, але це завжди ризик. Зі своєї сторони ми дотримуємось суворих принципів відповідальної гри для того щоб мінімізувати будь-який ризик для вас та суспільства, пов'язаний з грою в азартні ігри.

Одна із основних цілей відповідальної гри – це запобігання участі в азартних іграх особам, які не досягли 21-річного віку, та особам, стосовно яких наявні обмеження згідно з Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор».

Інформація

контактна інформація
додаткова інформація

Приймати участь в азартних іграх можуть особи, які досягли 21-річного віку та не перебувають у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

Вхід до залу гральних автоматів можливий лише після проходження процедури ідентифікації та верифікації.

відповідальна гра

Грайте безпечно та відповідально, саме так можна отримати задоволення від азартної гри.

Якщо ви відчуваєте, що вам або вашим близьким потрібна допомога, інформація чи порада про відповідальну гру, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію 0 (800) 50 51 51.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів від 02.08.2021 та від 14.12.2021
Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про видачу ліцензії № 460 від 29.07.2021 та № 810 від 06.12.2021

2023 © 4444. Всі права захищені