Про нас

Наші цінності

Ми представляємо абсолютно новий рівень гральних залів найсучаснішого типу у всіх великих містах України. Наш флагман – вражаючий та захоплюючий заклад у столичному готелі «Братислава». Це найбільший в Україні та Східній Європі зал гральних автоматів, що за розмахом, дизайном, обладнанням впевнено складає конкуренцію найкращим світовим аналогам!

Легалізація грального бізнесу в Україні відкрила шлях до створення комфортних, інноваційних, привабливих просторів для гри, де гравець – головна дійова особа. Емоції, драйв, особлива атмосфера, привітний персонал та бездоганний сервіс. Це визначальні характеристики мережі 4444. Наші зали створені для Вашої насолоди! Приходьте та переконайтеся особисто.

Наші пріоритети:

• Комфорт та всебічна підтримка гравців
• Відповідальна гра
• Найсучасніше обладнання
• Динамічні та захоплюючі ігри
• Неймовірна атмосфера

контактна інформація
додаткова інформація

Приймати участь в азартних іграх можуть особи, які досягли 21-річного віку та не перебувають у Реєстрі осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

Вхід до залу гральних автоматів можливий лише після проходження процедури ідентифікації та верифікації.

відповідальна гра

Грайте безпечно та відповідально, саме так можна отримати задоволення від азартної гри.

Якщо ви відчуваєте, що вам або вашим близьким потрібна допомога, інформація чи порада про відповідальну гру, будь ласка, звертайтесь на гарячу лінію 0 (800) 50 51 51.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор у залах гральних автоматів від 02.08.2021 та від 14.12.2021
Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей про видачу ліцензії № 460 від 29.07.2021 та № 810 від 06.12.2021

2023 © 4444. Всі права захищені